اسفند, ۱۳۹۴ | پایگاه اطلاع رسانی مجتمع های مسکونی - هوميار
صفحه نخست | سامانه هومیار | سوالات متداول | تماس با ما | درباره ما                به نام خدا
پایگاه اطلاع رسانی مجتمع های مسکونی – هوميار
(امروز دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸ )
خوش آمديد (ورود به سيستم)(کاربر جدید)
تکمیل بخش گزارشهای سامانه هومیار
برچسب‌ها: ,

کاربران گرامی سامانه هومیار

به اطلاع می رساند که در راستای تکمیل بخش گزارشهای سامانه هومیار، لیست موضوعی مجموع هزینه ها و پرداختها، در قسمت “خلاصه گزارش مالی” افزوده گردید.
همچنین، جهت نمایش لیست بدهی واحدها، گزارش “لیست بدهی واحدها” در بخش گزارشهای سامانه هومیار راه اندازی گردید.

تیم پشتیبانی هومیار

تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ نويسنده: راهبر سایت | نظرات[۰]
امکان پرداخت شارژ اینترنتی
برچسب‌ها: ,

ملاحظات پرداخت شارژ اینترنتی ساختمان(مدیران مجتمع های مسکونی یا تجاری، حتما ملاخظه فرمایند):

مستحضرید که فابلیت پرداخت شارژ ساختمان از طریق اینترنت و واریز اتوماتیک آن به حساب ساختمان به همراه ثبت اتوماتیک پرداخت در سامانه مدیریت مالی ساختمان، از جمله تسهیلاتی است که به شفافیت و سهولت مدیریت ساختمان کمک شایانی خواهد نمود. از این رو، هومیار بعد از سه سال کار مداوم بر روی سامانه مدیریت مالی ساختمان، برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی این امکان کرده و آن را در اختیار کاربران خویش قرار داده است.

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل اقدام به فعال سازی این امکان برای ساختمان خود نمایید.

 

قدم اول، ثبت مشخصات مجتمع مسکونی/تجاری شما در سامانه هومیار است. اگر قبلا به عنوان مسئول ساختمان (یا مسئول مالی ساختمان)، اقدام به این امر نکرده اید، ابتدا کاربر خود را در سایت ایجاد نمایید.

پس از فعال سازی پست الکترونیک خود، از اینجا می توانید شروع به ثبت ساختمان خود نمایید.

 

در قدم دوم، مشخصات واحدهای مجتمع و همچنین ساکنین آنها را ثبت نمایید. از آنجائیکه ارسال پیامکهای اطلاع رسانی از وضعیت بدهی ساکنین به صندوق ساختمان در سه ماه اول ثبت ساختمان رایگان می باشد، اطلاعات شماره های تلفن همراه ساکنین را در بخش اطلاعات ساکنین ثبت نمایید.

قدم سوم با ثبت اطلاعات شماره کارت حساب ساختمان در بخش تنظیمات سامانه و خرید سرویس پرداخت شارژ اینترنتی از بخش خدمات پیشرفته هومیار، ساکنین مجتمع قادر خواهند بود تا به دو طریق زیر افدام به پرداخت شارژ خود نمایند:

۱) با وارد کردن شناسه پرداخت (که برای ایشان توسط سامانه هومیار به صورت ماهانه پیامک می گردد) در صفحه اول سایت و انجام عملیات پرداخت اینترنتی.

۲) اگر برای ساکنین در بخش اطلاعات ساکنین، کاربر هومیار تعریف کنید، هر کدام از ساکنین ساختمان می توانند با نام کاربری خود وارد سیستم شده و در بخش “حساب من”، با انتخاب دگمه پرداخت در ردیف بدهکاری واحد خود، فرآیند پرداخت اینترنتی را آغاز نمایند.

 

توجه به نکات زیر در امر پرداخت اینترنتی شارژ، حائز اهمیت است:

الف) مبالغ پرداختی ساکنین ساختمان، روزانه به کارت ساختمان (همان شماره کارتی که در بخش تنظیمات ثبت شده است) واریز می گردد.

ب) اگر حساب ساختمان شما در بانک آینده باز شده است، مبالغ پرداختی بدون کسر هیچ مبلغی به حساب ساختمان شما واریز می گردد، در غیر اینصورت، به ازای هر واریز روزانه، مبلغ هزار تومان بابت هزینه کارت به کارت از مبلغ کسر خواهد گردید.

ج) اگر حساب ساختمان در “ایران کارت” تعریف شده باشد، سامانه هومیار قادر خواهد بود تا تمام پرداختهای صورت گرفته از طریق این کارت را که روی درگاههای فروش (pos) سراسر کشور انجام شده، به صورت اتوماتیک در بخش هزینه های ساختمان شما ثبت نماید. به عبارت دیگر در اینصورت، ثبت تمامی عملیات مالی ساختمان (پرداخت شارژ و انجام هزینه ها) به صورت کاملا اتوماتیک انجام شده و شما از سامانه هومیار به عنوان یک کارمند حسابداری جهت ساختمان خود بهره خواهید برد.

یادتان باشد که حتما بعد از اخد ایران کارت، جهت فعال سازی امکان فوق با ما مکاتبه فرمایید.

 

ارادتمند شما

تیم پشتیبانی هومیار

تاريخ: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ نويسنده: راهبر سایت | نظرات[۲]